Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Giriş

(0)

Hakkımızda

2012 yılında başladığımız Ar-Ge faaliyetlerine 2015 yılında Tübitak teknoloji geliştirme bölgesinde resmiyet kazandırarak daha bilimsel bir ürünü veya ürünlerimizi sizlere suna bilmek için, İlmin ve bilimin tüm olanaklarını kullanarak, Tübitak MAM analiz ve test destekleri ile hep daha iyisi için uğraş vermiş ve vermeye devam ediyoruz.
2020 yılı itibari ile de yine Tübitak teknoloji geliştirme bölgesinde 1200 metrekare yeni bir Ar-Ge Merkezi kurmuş bulunmaktayız.
 

Fitcare'in içeriğinde; Alovera, çeşitli uçucu yağ ve özel aktiflerin yanı sıra saç ve baş derisi üzerinde son derece olumlu etkilere sahip bir çok bitkisel ekstrakt, vitamin ve mineral vardır.
 
 
 
 
BİTKİLERLE BAKIM

Bitkiler her zaman insanoğlunun ihtiyaçlarını karşılamış, vücudun sağlıklı ve güçlü olması için kullanılmıştır.
 
 
Vücudun her kısmı için ayrı ayrı etki eden bitkiler vardır. Bazıları gözlere parıltı, bazısı saça parlaklık veya vücuda dirilik verir. Saç yüzün itibarıdır ve kişinin fiziksel sağlığını yansıtır. Sağlıklı beslenme gibi doğru bakım da saçın sağlığı için gereklidir.
 
 
Fitcare ürünleri içerisinde kullanılan çeşitli bitkisel yağ ve extrat lar saçı ve baş derisini derinlemesine arındırır, yağ dengesini sağlamaya, canlandırmaya ve kadife yumuşaklığı kazandırmaya yardımcı olur. Düzenli kullanıldığında saçın çok daha hızlı, sağlıklı uzamasına ve yeni saç oluşumuna yardımcı olur.
X